Bizi arayabilirsiniz: (0252) 319 25 70 - (0535) 397 10 99
Gözlerinize profesyonel bakış

Hakkımızda.

2004 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız tamamen Bodrum’un tek yerli Optik firmasıdır. Şirket ortakları Arzu Güzel ve Onur Burçhan Güzel Bodrumlu olup burada kendi işlerini kurmuşlardır. Arzu Güzel Optisyen olup Muğla Üniversitesi Optisyenlik Bölümü’nde 2 yıl Öğretim Görevlisi olarak görev yapmıştır. Arzu Optik Bodrumlulara dürüst-güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Arzu Optik’te numaralı gözlük camlarınız son teknoloji makinalarda sıfır hata ile ve zamanında montaj yapılmaktadır. Tüm dünya markası güneş gözlüğü ve numaralı gözlük-kontakt lens ve optik camları Arzu Optik’te bulabilirsiniz. Sgk lı müşterilere de fark alınmaksızın hizmet verilmektedir.

Ekibimiz

Arzu Güzel

Şirket Ortağı

Bodrumlu. Muğla Üniversitesi Optisyenlik Bölümü’nden birincilikle mezun olup, 2 sene okulunda eğitim görevlisi olarak çalışmıştır. 2004 yılında eşiyle beraber kurdukları Arzu Optik’in ortağı ve mesul müdürüdür.

Onur Burçhan Güzel

Şirket Ortağı

Bodrumlu. Ege Üniversitesi İngilizce Kimya Mühendisliği Bölümü mezunu. 5 yıl ilaç firmasında satış temsilciliği tecrübesi var. 2004 yılından beri eşiyle beraber kurdukları Arzu Optik’in ortağıdır.

Pınar Evin

Optisyen

Bodrum doğumlu, stajını yaptığı firmamızda, sakarya üniversitesi optisyenlik bölümünü bitirerek, optisyen olarak çalışmaktadır

Foto Galeri

Back to Top
0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?